Kysymyksiä ? Haluatko tarjouksen? Ota yhteyttä.

STOODION tarina alkoi syksyllä 2016. Nyt me kuvaamme ja videoimme tuotteita suurelle osalle suomalaisia huippubrandeja, tavarantoimittajia, verkkokauppoja ja vähittäisliikkeitä.


Asiakkaitamme ovat mm: Catmandoo, Umbro, New Balance, Halti, Reima, Vimma, Nanso, Makia, FormalFriday, Turo, Gemmi, Balmuir, Dimex, Finarte, Gugguu, Metsola, BredenKids, Lakeus, HIFK, M.A.S.I, R/H Studio, Sasta, Tokmanni ja kymmenet muut.


Olet aina tervetullut Helsingin Lauttasaareen tutustumaan meihin, studioomme ja StyleShoots -laitteisiimme.


Richard Eggleton

Managing Director

+358 40 8305650

richard@stoodio.fi

Richard - Photo taken at STOODIO Oy



Henrik Geitel

Head of Sales

+358 50 5423464

heka@stoodio.fi

Heka - Photo taken at STOODIO Oy



Anette Flink

Sales

+358 40 8240010

anette@stoodio.fi

Anette - Photo taken at STOODIO Oy



Riitta Weck

Head of Styling

riitta@stoodio.fi

Riitta - Photo taken at STOODIO Oy



Essi Kovalainen

Styling

essi@stoodio.fi

Essi - Photo taken at STOODIO Oy



Tomi Rantonen

Retouching

tomi@stoodio.fi

Tomi - Photo taken at STOODIO Oy



Harsha Chawhan

Retouching and Photography

harsha@stoodio.fi

Harsha - Photo taken at STOODIO Oy



Isabel Eggleton

Marketing   

isabel@stoodio.fi

Isabel - Photo taken at STOODIO Oy



 

STOODIO OY

Kiviaidankatu 2B, 3 kerros, 00210 HELSINKI, FINLAND

Y-tunnus: 2775692-4

INFO@STOODIO.FI

 

Please follow us on social media, we post regularly

>